Niciun produs
Rode XCM-50Microfon Condenser USB ZD-045701 |
|
Rode XCM-50
XCM-50 este un microfon USB condenser profesional, ideal pentru streaming. Ofera un sunet foarte detaliat, cu un raspuns in frecventa complet si un model polar cardioid.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
XCM-50 este un microfon USB condenser profesional, ideal pentru streaming. Ofera un sunet foarte detaliat, cu un raspuns in frecventa complet si un model polar cardioid.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
Specificatii Tehnice Rode XCM-50
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | USB |
| Conexiuni | USB-C |
| Microfon pentru | Streaming |
| Conexiune USB | Da |
| Greutate | 492g |
| Dimensiuni | 62 x 42 x 118 mm |
| Tip produs | Microfon Condenser USB |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | cardioid condenser usb usb-c streaming |
Review-uri Rode XCM-50