|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Rode VideoMic Pro+Microfon pentru camera video ZD-044527 |
|
Rode VideoMic Pro+
VideoMic Pro+ este un microfon premium pentru camera video ce dispunde de un set extins de functii si o calitate superioara a sunetului.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 29 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
VideoMic Pro+ este un microfon premium pentru camera video ce dispunde de un set extins de functii si o calitate superioara a sunetului.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii mecanice
Specificatii Tehnice Rode VideoMic Pro+
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| SPL maxim | 133 dB |
| Conexiuni | TRS |
| Sensibilitate | -33.6 dB |
| Greutate | 122 g |
| Dimensiuni | 111 x 66 x 170 mm |
| Tip produs | Microfon pentru camera video |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | microfon condenser supercardioid camera video |
Review-uri Rode VideoMic Pro+