Niciun produs
Roadinger Special Combo Case Pro 10U 570 mm adancimeCase rack 10U cu roti ZD-044777 |
|
Roadinger Special Combo Case Pro 10U 570 mm adancime
Flightcase profesional rack 10U cu roti de transport si 3 panouri detasabile. Adancime utila 570 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 44 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Flightcase profesional rack 10U cu roti de transport si 3 panouri detasabile. Adancime utila 570 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Specificatii Tehnice Roadinger Special Combo Case Pro 10U 570 mm adancime
| Dimensiuni exterioare | 560 x 610 x 800 mm |
| Culoare | Negru |
| Incarcatura maxima | 50 kg |
| Material | Lemn |
| Latime interior | 19 inch (483mm) |
| Inaltime interior | 10U (450mm) |
| Greutate | 27 kg |
| Tip produs | Case rack 10U cu roti |
| Adancime utila | 570 mm |
| Tagline | case rack roti 19 inch 10u 57mm negru |
Review-uri Roadinger Special Combo Case Pro 10U 570 mm adancime