Niciun produs
Roadinger Rack PRO 8U 45cm with wheels 8U 450 mm adancimeCase rack 8U cu roti ZD-037631 |
|
Roadinger Rack PRO 8U 45cm with wheels 8U 450 mm adancime
Roadinger Rack PRO 8U 45 cm este un case rack 8U, cu adancime de montare de 450 mm si latime panou frontal 19 inch (fata si spate). Dispune de constructie din birch multiplex de 9 mm, finisaj negru laminat, include rame din profil aluminiu de 30 mm si colturi rotunjite. Este echipat cu 4 manere rabatabile cromate, 4 incuietori de tip butterfly si 4 roti, dintre care 2 cu frana. Suporta o sarcina maxima de 50 kg. Inaltime montare aprox. 35,5 cm (8U). Dimensiuni: 56 x 62 x 54 cm. Greutate: 22 kg. Fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 57 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Roadinger Rack PRO 8U 45 cm este un case rack 8U, cu adancime de montare de 450 mm si latime panou frontal 19 inch (fata si spate). Dispune de constructie din birch multiplex de 9 mm, finisaj negru laminat, include rame din profil aluminiu de 30 mm si colturi rotunjite. Este echipat cu 4 manere rabatabile cromate, 4 incuietori de tip butterfly si 4 roti, dintre care 2 cu frana. Suporta o sarcina maxima de 50 kg. Inaltime montare aprox. 35,5 cm (8U). Dimensiuni: 56 x 62 x 54 cm. Greutate: 22 kg. Fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Roadinger Rack PRO 8U 45cm with wheels 8U 450 mm adancime
| Dimensiuni exterioare | 56x54x62 cm |
| Culoare | Negru |
| Incarcatura maxima | 50 kg |
| Material | Lemn |
| Latime interior | 450 mm |
| Inaltime interior | 8U (360mm) |
| Greutate | 22 kg |
| Tip produs | Case rack 8U cu roti |
| Adancime utila | 450 mm |
| Tagline | case rack roti 8u 45mm negru |
Review-uri Roadinger Rack PRO 8U 45cm with wheels 8U 450 mm adancime