|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Roadinger Rack PRO 15U 45cm with wheels 15U 450 mm adancimeCase rack 15U cu roti ZD-037634 |
|
Roadinger Rack PRO 15U 45cm with wheels 15U 450 mm adancime
Rack case PRO 15U cu adancime de 45 cm, realizat din placaj multiplex de mesteacan de 9 mm, finisaj laminat negru/maro. Include cadre din aluminiu de 30 mm cu margini rotunjite, sine profilate compatibile cu echipamente 19 inch si are o inaltime de montare de aprox. 67 cm (15U). Este echipat cu 4 manere, 8 incuietori tip fluture si 4 roti, dintre care 2 cu frana. Sarcina maxima: 100 kg. Dimensiuni: 55.5 x 63 x 86 cm, greutate: 29.2 kg, fabricat in Europa. Adancime utila 450 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 58 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Rack case PRO 15U cu adancime de 45 cm, realizat din placaj multiplex de mesteacan de 9 mm, finisaj laminat negru/maro. Include cadre din aluminiu de 30 mm cu margini rotunjite, sine profilate compatibile cu echipamente 19 inch si are o inaltime de montare de aprox. 67 cm (15U). Este echipat cu 4 manere, 8 incuietori tip fluture si 4 roti, dintre care 2 cu frana. Sarcina maxima: 100 kg. Dimensiuni: 55.5 x 63 x 86 cm, greutate: 29.2 kg, fabricat in Europa. Adancime utila 450 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Roadinger Rack PRO 15U 45cm with wheels 15U 450 mm adancime
| Dimensiuni exterioare | 555 x 630 x 860 mm |
| Culoare | Negru |
| Incarcatura maxima | 100 kg |
| Material | Lemn |
| Latime interior | 450 mm |
| Inaltime interior | 15U (670mm) |
| Greutate | 29 |
| Tip produs | Case rack 15U cu roti |
| Adancime utila | 450 mm |
| Tagline | case rack roti 5u 45mm negru |
Review-uri Roadinger Rack PRO 15U 45cm with wheels 15U 450 mm adancime