Niciun produs
Neural DSP Nano CortexProcesor/modeler flagship pentru chitara si bass ZD-052202 |
|
Neural DSP Nano Cortex
Neural DSP Nano Cortex este un procesor care are capabilitatile sonore ale renumitului Quad Cortex, dar cuprinse intr-o carcasa cu design ultra-portabil. Acesta ofera o gama larga de emulari de amplificatoare si efecte digitale. Dispozitivul permite de asemenea capturarea si utilizarea tonurilor preferate din orice amplificator sau pedala, prin crearea de "Neural Captures". Nano Cortex poate fi utilizat atat pentru studio, cat si pentru concerte live.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 57 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Neural DSP Nano Cortex este un procesor care are capabilitatile sonore ale renumitului Quad Cortex, dar cuprinse intr-o carcasa cu design ultra-portabil. Acesta ofera o gama larga de emulari de amplificatoare si efecte digitale. Dispozitivul permite de asemenea capturarea si utilizarea tonurilor preferate din orice amplificator sau pedala, prin crearea de "Neural Captures". Nano Cortex poate fi utilizat atat pentru studio, cat si pentru concerte live.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Update-ul de software NanOS 2.0.0 ofera numeroase functii si efecte noi precum Doubler, 3 tipuri noi de EQ, 8 compresoare noi si multe altele. De asemenea, ofera posibilitatea de customizare a slot-urilor Post si Pre de efecte si adauga un gate de intrare inainte de slot-urile Pre. Cu acest update este posibil si bypass-ul global al loader-ului de IR-uri.
Specificatii Tehnice Neural DSP Nano Cortex
| Iesire digitala | Da |
| Iesire casti | Da |
| Alimentare | Alimentator 9-12V DC sau USB-C |
| Conexiune USB | Da |
| Conexiune MIDI | Da |
| Modeling | Da |
| Tuner inclus | Da |
| Pedala de expresie | Nu |
| Iesire de linie | Da |
| Greutate | 620 g |
| Dimensiuni | 14.4 x 10.3 x 6.2 cm |
| Tip produs | Procesor/modeler flagship pentru chitara si bass |
| Tip procesor | Floorboard |
Review-uri Neural DSP Nano Cortex