Niciun produs
Manley Reference GoldMicrofon de studio ZD-034198 |
|
Manley Reference Gold
Reference Gold este un microfon multi-pattern, oferind o calitate de o acuratete incredibila la inregistrari.
- Diafragma larga.
- Design si caracteristici tehnice ce ating cele mai inalte standarde.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 679 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Reference Gold este un microfon multi-pattern, oferind o calitate de o acuratete incredibila la inregistrari.
- Diafragma larga.
- Design si caracteristici tehnice ce ating cele mai inalte standarde.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Condenser
- Mono/Stereo: Mono
- Caracteristica polara: Cardioid, Omni, Figure-8 (control variabil)
- Dimensiune diafragma: 25 mm
- Frecventa de raspuns: 10 - 30.000 Hz
- SPL maxim: 150 db
- Impedanta iesire: 200 ohm
- Raport semnal-zgomot: 120 dB
- Sensibilitate: 19 mV/Pa
- Pad-uri: -10 dB
- Culoare: Auriu
- Conector: Cablu XLR in 6 pini la PSU, XLR in 3 pini de la PSU
- Greutate: 1 kg
Specificatii Tehnice Manley Reference Gold
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Multi-pattern |
| Impedanta | 200 ohm |
| Banda de frecvente | 10 - 30.000 Hz |
| SPL maxim | 150 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 19 mVPa |
| Raport semnal-zgomot | 120 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 1 kg |
| Tip produs | Microfon de studio |
Review-uri Manley Reference Gold