|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Mackie SRM450V3Boxa activa 12 inch ZD-047031 |
|
Mackie SRM450V3
Boxa activa care ofera o putere de 500 W RMS, cu ajutorul woofer-ului de 12" si al tweeter-ului de 1.4". Aceasta este potrivita pentru evenimente de club, petreceri si alte aplicatii.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 60 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Boxa activa care ofera o putere de 500 W RMS, cu ajutorul woofer-ului de 12" si al tweeter-ului de 1.4". Aceasta este potrivita pentru evenimente de club, petreceri si alte aplicatii.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Specificatii Tehnice Mackie SRM450V3
| Banda de frecvente | 42 - 23000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 500 W |
| Difuzor inalte | 1 |
| SPL maxim | 128 dB |
| Putere Peak | 1000 W |
| Greutate | 16 |
| Dimensiuni | 376 x 663 x 406 mm |
| Tip produs | Boxa activa 12 inch |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 12 |
| Bluetooth | Nu |
| Tagline | 2 cai 12 inch 500w rms 1000w peak |
Review-uri Mackie SRM450V3