Niciun produs
Mackie CR5BTPereche monitoare multimedia cu Bluetooth ZD-057135 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Mackie CR5BT
Mackie CR5BT este o pereche de monitoare multimedia active cu woofer de 5", tweeter cu dom de matase si amplificare Class D, cu putere totala de 80 W peak. Are un raspuns in frecventa de 51 Hz - 20 kHz si un nivel maxim de 105 dB, suficient atat in spatii mici, cat si medii. Bluetooth 5.0 permite redarea wireless de pe telefonul mobil, iar intrarile TRS, RCA si jack 3,5 mm asigura o compatibilitate extinsa cu o diversitate de echipamente. Comutatorul Desktop/Bookshelf optimizeaza sunetul in functie de pozitionare, iar controlul de ton ajusteaza caracterul sonor. Include iesire pentru casti si o sursa de alimentare universala.
Unitate de vanzare: pereche
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 21 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Mackie CR5BT este o pereche de monitoare multimedia active cu woofer de 5", tweeter cu dom de matase si amplificare Class D, cu putere totala de 80 W peak. Are un raspuns in frecventa de 51 Hz - 20 kHz si un nivel maxim de 105 dB, suficient atat in spatii mici, cat si medii. Bluetooth 5.0 permite redarea wireless de pe telefonul mobil, iar intrarile TRS, RCA si jack 3,5 mm asigura o compatibilitate extinsa cu o diversitate de echipamente. Comutatorul Desktop/Bookshelf optimizeaza sunetul in functie de pozitionare, iar controlul de ton ajusteaza caracterul sonor. Include iesire pentru casti si o sursa de alimentare universala.
Unitate de vanzare: pereche
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Mackie CR5BT
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 51 - 20.000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | 100 - 240 V AC |
| Configuratie | 2 cai |
| Putere RMS | 80 W |
| Difuzor inalte | 1 |
| SPL maxim | 105 dB |
| Conexiune casti | Mini-jack |
| Greutate | 6.9 Kg |
| Dimensiuni | 262 x 175 x 236 mm |
| Tip produs | Pereche monitoare multimedia cu Bluetooth |
| Video demonstrativ | Da |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | 5 - 8 |
| Tagline | 2 cai 80w rms |
Review-uri Mackie CR5BT
Boxe Marckie CR5
Produsul este foarte bun,sunetul foarte clar și basul foarte puternic!Recomad cu încredere!