|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Mackie CR5-XBTPereche monitoare multimedia cu Bluetooth ZD-041529 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Mackie CR5-XBT
CR5-XBT este o pereche de monitoare multimedia, cu Bluetooth, perfecta pentru creatori de continut, aplicatii home studio, gaming si nu numai. Cu o putere de 80 W aceste boxe redau semnal audio la nivel profesional, fiind upgrade-ul perfect pentru utilizatorii care doresc sa inlocuiasca boxele clasice de desktop cu ceva superior din punct de vedere calitativ.
Unitate de vanzare: pereche
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 23 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
CR5-XBT este o pereche de monitoare multimedia, cu Bluetooth, perfecta pentru creatori de continut, aplicatii home studio, gaming si nu numai. Cu o putere de 80 W aceste boxe redau semnal audio la nivel profesional, fiind upgrade-ul perfect pentru utilizatorii care doresc sa inlocuiasca boxele clasice de desktop cu ceva superior din punct de vedere calitativ.
Unitate de vanzare: pereche
Caracteristici:
- Design unic, elegant si rigid
- Le poti aseza dupa preferinta, astfel incat butonul de volum sa fie pe partea dorita
- Conexiune Bluetooth
- Intrari flexibile 1/4 inch, 1/8 inch si RCA
Specificatii:
- Woofer: 5 inch
- Tweeter: 0.75 inch
- Putere: 80 W
- Gama de frecvente: 50 - 20.000 Hz (-3 dB)
- Max SPL: 105 dB
- Power supply: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
- Dimensiuni: 260 x 175 x 235 mm
- Greutate: 6.8 kg
Conectori:
- 2 x 6.3 mm Jack line input
- 2 x RCA input
- 3.5 mm Mini-jack stereo input
- 3.5 mm Mini-jack stereo output pentru casti
Accesorii incluse:
- Cablu 1/8 inch - Stereo RCA
- Cablu 1/8 inch - 1/8 inch
- Cablu pentru conectare intre monitoare
Specificatii Tehnice Mackie CR5-XBT
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 50 - 20.000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | 100 - 240 V AC |
| Configuratie | 2 cai |
| Putere RMS | 80 W |
| Difuzor inalte | 0.75 |
| SPL maxim | 105 dB |
| Conexiune casti | Mini-jack |
| Greutate | 6.8 kg |
| Dimensiuni | 260 x 175 x 235 mm |
| Tip produs | Pereche monitoare multimedia cu Bluetooth |
| Video demonstrativ | Da |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 5 |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | 5 - 8 |
| Difuzor joase (inchi) | 5 |
| Tagline | 2 cai 5 inch 80w rms |
Review-uri Mackie CR5-XBT
Foarte calitative
Exact ce aveam nevoie. Functia Bluetooth ajuta super mult pentru momentele in care nu folosesti pc/laptop.