Niciun produs
Kali Audio IN-5Monitor activ ZD-048849 |
|
Kali Audio IN-5
Kali IN-5 este un monitor de studio activ tri-amplificat, cu o putere totala de 160 W si amplificare de tip Clasa D. Echipat cu functii DSP pentru Loudspeaker Tuning, Limiter, Crossover si Boundary EQ, acesta ofera o reproducere precisa a sunetului intr-o varietate de spatii. Difuzoarele cu diametre de 5 inch pentru frecvente joase, 4 inch pentru frecvente medii si 1 inch pentru frecvente inalte asigura un raspuns in frecventa extins, de la 39 Hz pana la 25 kHz (-10 dB) si de la 47 Hz pana la 21 kHz (+/-3 dB), cu crossover-uri precise la 280 Hz si 2800 Hz. Dimensiunile compacte si SPL-ul maxim de 115 dB fac din acest monitor o alegere ideala pentru medii de lucru de la 0.5 la 3 metri distanta.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 32 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Kali IN-5 este un monitor de studio activ tri-amplificat, cu o putere totala de 160 W si amplificare de tip Clasa D. Echipat cu functii DSP pentru Loudspeaker Tuning, Limiter, Crossover si Boundary EQ, acesta ofera o reproducere precisa a sunetului intr-o varietate de spatii. Difuzoarele cu diametre de 5 inch pentru frecvente joase, 4 inch pentru frecvente medii si 1 inch pentru frecvente inalte asigura un raspuns in frecventa extins, de la 39 Hz pana la 25 kHz (-10 dB) si de la 47 Hz pana la 21 kHz (+/-3 dB), cu crossover-uri precise la 280 Hz si 2800 Hz. Dimensiunile compacte si SPL-ul maxim de 115 dB fac din acest monitor o alegere ideala pentru medii de lucru de la 0.5 la 3 metri distanta.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Kali Audio IN-5
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 39 - 25000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Conectori intrare | XLR |
| Configuratie | 3 cai |
| Putere RMS | 160 W |
| Difuzor inalte | 1 inch |
| SPL maxim | 115 dB |
| Difuzor medii | 4 inch |
| Greutate | 8.4 kg |
| Dimensiuni | 382 x 282 x 206 mm |
| Tip produs | Monitor activ |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | 5 - 8 |
| Difuzor joase (inchi) | 5 |
| Tagline | 3 cai 5 inch xlr 160w rms |
Review-uri Kali Audio IN-5