Niciun produs
Hollyland LARK A1 Transmitter - Space GrayTransmitator separat pentru LARK A1 ZD-057606 |
|
Hollyland LARK A1 Transmitter - Space Gray
Transmitator separat pentru LARK A1, ideal pentru vlogging, podcasturi sau interviuri. Microfonul este omnidirectional si ofera un sunet clar, la calitate inalta (48 kHz/24 Bit). De asemenea, dispune de functii precum anularea inteligenta a zgomotului de fond cu 3 niveluri, EQ, reverb si protectie automata impotriva distorsiunii. In pachet este inclus un dock dublu pentru incarcare.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Transmitator separat pentru LARK A1, ideal pentru vlogging, podcasturi sau interviuri. Microfonul este omnidirectional si ofera un sunet clar, la calitate inalta (48 kHz/24 Bit). De asemenea, dispune de functii precum anularea inteligenta a zgomotului de fond cu 3 niveluri, EQ, reverb si protectie automata impotriva distorsiunii. In pachet este inclus un dock dublu pentru incarcare.
Unitate de vanzare: bucata
Continut pachet:
Specificatii:
Specificatii Tehnice Hollyland LARK A1 Transmitter - Space Gray
| Tip | Lavaliera |
| Alimentare | Case |
| Frecventa radio | 2.4 GHz |
| Banda de frecvente audio | 2.4 GHz |
| Greutate | 8 g |
| Dimensiuni | 30 x 16.3 x 8.8 mm |
| Tip produs | Transmitator separat pentru LARK A1 |
| Video demonstrativ | Da |
Review-uri Hollyland LARK A1 Transmitter - Space Gray