Niciun produs
HK Audio K&M Speaker Mounting Pole M20Set bare distantiera boxa ZD-050636 |
|
HK Audio K&M Speaker Mounting Pole M20
Set de bare distantiere pentru boxe, cu inaltime reglabila intre 905 mm si 1450 mm, realizate din otel cu finisaj negru.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 13 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Set de bare distantiere pentru boxe, cu inaltime reglabila intre 905 mm si 1450 mm, realizate din otel cu finisaj negru.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice HK Audio K&M Speaker Mounting Pole M20
| Tip | Bara distantiera |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 905 - 1450 mm |
| Diametru | 35 mm |
| Greutate | 2.54 kg |
| Tip produs | Set bare distantiera boxa |
| Tagline | stativ boxa 35mm m20 reglabil inaltime negru |
Review-uri HK Audio K&M Speaker Mounting Pole M20