|
|
|
|
|
|
Niciun produs
FutureLight Stage Pixel Bar 5Bara LED ZD-029350 |
|
FutureLight Stage Pixel Bar 5
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 48 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice FutureLight Stage Pixel Bar 5
| Alimentare | 100-240 V |
| Control | DMX |
| Numar canale DMX | 4-6-8-20-24 |
| Culoare LED | RGBW |
| Greutate | 6 kg |
| Dimensiuni | 440 x 160 x 173 mm |
| Tip produs | Bara LED |
| Video demonstrativ | Da |
| Numar LED | 5 |
Review-uri FutureLight Stage Pixel Bar 5