|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Beyerdynamic DT 1990 PRO MKIICasti studio mix/master ZD-053989 |
|
Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII
Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII este o pereche de casti circumaurale profesionale, ideale pentru monitorizare, inregistrare si editare in studio. Datorita designului open-back si difuzorului Tesla de 45 mm, castile ofera un sunet dinamic si un raspuns in frecventa impresionant (5 Hz – 40.000 Hz). Cu o impedanta de 30 Ohm si un nivel maxim de presiune sonora de 110 dB, asigura performante de exceptie. Castile dispun de un sistem dual de cabluri (3 m plat si 5 m extensibil spiralat) cu conectori 3-pin XLR si un headband din piele artificiala captusit pentru un confort ideal. Accesoriile incluse, precum seturile de earpad-uri din velour si husa de protectie, completeaza pachetul unui produs premium fabricat in Germania.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 54 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII este o pereche de casti circumaurale profesionale, ideale pentru monitorizare, inregistrare si editare in studio. Datorita designului open-back si difuzorului Tesla de 45 mm, castile ofera un sunet dinamic si un raspuns in frecventa impresionant (5 Hz – 40.000 Hz). Cu o impedanta de 30 Ohm si un nivel maxim de presiune sonora de 110 dB, asigura performante de exceptie. Castile dispun de un sistem dual de cabluri (3 m plat si 5 m extensibil spiralat) cu conectori 3-pin XLR si un headband din piele artificiala captusit pentru un confort ideal. Accesoriile incluse, precum seturile de earpad-uri din velour si husa de protectie, completeaza pachetul unui produs premium fabricat in Germania.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
Specificatii Tehnice Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII
| Impedanta | 30 ohm |
| Accesorii incluse | 2 perechi earpad-uri |
| Banda de frecvente | 5 - 40000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Presiune acustica | 110 dB |
| Cablu detasabil | Da |
| Greutate | 376 g |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti studio mix/master |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Deschise |
| Tagline | casti studio over-ear deschise detasabil negru |
Review-uri Beyerdynamic DT 1990 PRO MKII