|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Beamz Phantom 2500Laser RGB 2.5W ZD-031412 |
|
Beamz Phantom 2500
BeamZ Phantom 2500 este un laser RGB din clasa 4 cu puterea garantata de 2W si puterea maxima de 2.5W. Phantom 2500 dispune de modulatie analog, scanere grafice 30K, control ILDA, DMX, stand-alone in modul autoa si modul activat de sunet. Beamz Phantom 2500 este un laser profesional cu dioda laser potrivit pentru orice fel de aplicatii, instalatii fixe, mobile, proiecte multimedia, aplicatii outdoor pe distante mari si proiectii grafice precise.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 164 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
BeamZ Phantom 2500 este un laser RGB din clasa 4 cu puterea garantata de 2W si puterea maxima de 2.5W. Phantom 2500 dispune de modulatie analog, scanere grafice 30K, control ILDA, DMX, stand-alone in modul autoa si modul activat de sunet. Beamz Phantom 2500 este un laser profesional cu dioda laser potrivit pentru orice fel de aplicatii, instalatii fixe, mobile, proiecte multimedia, aplicatii outdoor pe distante mari si proiectii grafice precise.
Unitate de vanzare: bucata
BeamZ Phantom 2500 este destinat aplicatiilor profesionale, avand capacitatea de a crea orice efect datorita controlului ILDA si DMX.
Pentru ca efectele create sa fie mai spectaculoase este ideal folosirea unei masini de fum.
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Beamz Phantom 2500
| Garantie | 24 |
| Numar canale DMX | 13 - 25 |
| Putere laser | 2500 mW |
| Culori laser | RGB |
| Control laser | Da |
| Viteza de scanare | 30 kpps |
| Tip scanner | Optic |
| Unghi de scanare | 60 grade |
| Greutate | 8.4 kg |
| Dimensiuni | 280 x 270 x 174mm |
| Tip produs | Laser RGB 2.5W |
| RGB | Da |
| Verde | Da |
| RGY | Nu |
| Rosu - Verde (RG) | Da |
| Albastru | Da |
| Rosu - Violet (RV) | Nu |
| Rosu | Da |
| Rosu - Albastru (RB) | Da |
| ILDA | Da |
| DMX | Da |
| Clasa laser | 4 |
Review-uri Beamz Phantom 2500