Niciun produs
Audix f50Microfon de voce ZD-033972 |
|
Audix f50
f50 este un microfon dinamic, de voce, avand un sunet cald, natural.
- O varietate larga de aplicatii: de voce, amplificatoare, tobe, instrumente acustice, inregistrari home studio.
- Reproducere clara a sunetului.
- Fara distors.
- Capabil de a izola vocea de instrumente pe scena.
- Poate fi utilizat atat in studio cat si in locatii live.
- Pentru sisteme PA de dimensiuni mici si medii.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 5 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
f50 este un microfon dinamic, de voce, avand un sunet cald, natural.
- O varietate larga de aplicatii: de voce, amplificatoare, tobe, instrumente acustice, inregistrari home studio.
- Reproducere clara a sunetului.
- Fara distors.
- Capabil de a izola vocea de instrumente pe scena.
- Poate fi utilizat atat in studio cat si in locatii live.
- Pentru sisteme PA de dimensiuni mici si medii.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Dinamic
- Frecventa de raspuns: 50 - 16.000 Hz
- Caracteristica polara: Cardioid
- Impedanta iesire: 250 ohm
- Sensibilitate: 1.8 mV/Pa @ 1k
- SPL maxim: 138 dB
- Conector: XLR tata in 3 pini
- Material: Aliaj zinc
- Greutate: 312 g
- Finisaj negru
Include accesorii:
- Nuca de microfon MC1
- Husa de protectie microfon P1
Specificatii Tehnice Audix f50
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 250 ohm |
| Banda de frecvente | 50 - 16.000 Hz |
| SPL maxim | 138 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 1.8 mVPa @ 1k |
| Greutate | 312 g |
| Tip produs | Microfon de voce |
| Tagline | microfon dinamic cardioid xlr voce live |
Review-uri Audix f50