Niciun produs
Audio Technica M50xBT2Casti Bluetooth Wireless ZD-042871 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Audio Technica M50xBT2
ATH-M50xBT2 este a doua generatie a castilor wireless over-ear din seria M. Aceste casti dispun de drivere cu diafragma mare de 45 mm intr-un design wireless, astfel incat ascultatorii se vor bucura de aceeasi semnatura audio a legendarelor casti de studio ATH-M50x.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 18 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
ATH-M50xBT2 este a doua generatie a castilor wireless over-ear din seria M. Aceste casti dispun de drivere cu diafragma mare de 45 mm intr-un design wireless, astfel incat ascultatorii se vor bucura de aceeasi semnatura audio a legendarelor casti de studio ATH-M50x.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Aceasta versiune dispune de mai multe imbunatatiri vizibile, cum ar fi preluarea vocala imbunatatita pentru o calitate mai buna a apelurilor, o conexiune USB-C si modul de asociere multipunct.
Functia de asociere multipunct permite utilizatorilor sa ramana conectati la doua dispozitive Bluetooth simultan, ceea ce face mai usoara ca niciodata comutarea intre dispozitive.
ATH-M50xBT2 dispune de microfoane duale si tehnologie beamforming, care ofera o preluare vocala imbunatatita, asigurand o calitate extrem de clara a apelurilor audio.
In plus, utilizatorii pot dezactiva in mod convenabil prin apasarea unui buton sau pot accesa asistentul vocal Amazon Alexa incorporat, precum si Google Assistant sau Siri.
De asemenea, puteti personaliza si ajusta ATH-M50xBT2 la preferintele dvs., cu aplicatia A-T Connect.
Ajustati comenzile suplimentare, cum ar fi activarea modului latenta scazuta, reglati si salvati EQ pe casti, modificati balanta de volum L/R, selectati asistentul vocal dorit si multe altele.
Pana la 50 de ore de utilizare continua cu o incarcare completa.
Specificatii tehnice:
Bluetooth
Accesorii incluse
Specificatii Tehnice Audio Technica M50xBT2
| Impedanta | 38 ohm |
| Banda de frecvente | 15 - 28.000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Sensibilitate | 99 dB |
| Cablu | Da |
| Greutate | 307g |
| Design | Inchise |
| Tip produs | Casti Bluetooth Wireless |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip transmisie | Bluetooth |
| Tagline | casti wireless inchise bluetooth negru |
Review-uri Audio Technica M50xBT2
merita banii cu prisosinta
Calitate audio excelenta, portabilitate foarte buna si conexiune bluetooth stabila... unde mai pui si bateria de 50 ore... merita banii cu prisosinta!