Niciun produs
Audio Technica BP4071Microfon shotgun broadcast ZD-013387 |
|
Audio Technica BP4071
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 110 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica BP4071
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Line + gradient |
| Impedanta | 50 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 Hz - 18 kHz |
| Alimentare | 48V DC |
| SPL maxim | 141 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | –29 dB |
| Microfon pentru | Video broadcast |
| Raport semnal-zgomot | 81 dB |
| Greutate | 175 g |
| Dimensiuni | 539 x 21 mm |
| Tip produs | Microfon shotgun broadcast |
| Tagline | microfon shotgun condenser xlr camera video broadcast phantom power |
Review-uri Audio Technica BP4071