Niciun produs
Audio Technica BP4029Microfon shotgun ZD-013392 |
|
Audio Technica BP4029
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 104 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica BP4029
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Multi-pattern |
| Impedanta | 200 ohmi |
| Banda de frecvente | 40 Hz - 20 kHz |
| Alimentare | 11-52V DC |
| SPL maxim | - 123 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | – 30 dB |
| Microfon pentru | Video broadcast |
| Raport semnal-zgomot | - 72 dB |
| Greutate | 103 g |
| Dimensiuni | 236 x 21 mm |
| Tip produs | Microfon shotgun |
| Tagline | microfon shotgun condenser xlr camera video broadcast |
Review-uri Audio Technica BP4029