|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Roland BRIDGE CAST ONEInterfata/mixer audio pentru livestream si gaming ZD-052477 |
|
Roland BRIDGE CAST ONE
Roland Bridge Cast One este o interfata audio compacta, ideala pentru gameri, creatori de continut si YouTuberi. Cu o procesare audio de 24 bit/96 kHz si arhitectura de mixing dual, interfata permite gestionarea independenta al semnalelor audio de streaming si de monitorizare personala. Mixerul incorporat poate controla 3 canale, include intrare pentru microfon cu alimentare phantom si efecte avansate precum reducere a zgomotului de fundal, compresor si reverb. Interfata este compatibila cu PC, Mac, PS5 si Nintendo Switch, ofera conectivitate usoara prin USB-C si control extins prin aplicatia BRIDGE CAST. Designul compact si functionalitatile multiple recomanda interfata Roland Bridge Cast One atat pentru live streaming, gaming, cat si pentru alte aplicatii audio profesionale.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 19 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Roland Bridge Cast One este o interfata audio compacta, ideala pentru gameri, creatori de continut si YouTuberi. Cu o procesare audio de 24 bit/96 kHz si arhitectura de mixing dual, interfata permite gestionarea independenta al semnalelor audio de streaming si de monitorizare personala. Mixerul incorporat poate controla 3 canale, include intrare pentru microfon cu alimentare phantom si efecte avansate precum reducere a zgomotului de fundal, compresor si reverb. Interfata este compatibila cu PC, Mac, PS5 si Nintendo Switch, ofera conectivitate usoara prin USB-C si control extins prin aplicatia BRIDGE CAST. Designul compact si functionalitatile multiple recomanda interfata Roland Bridge Cast One atat pentru live streaming, gaming, cat si pentru alte aplicatii audio profesionale.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Roland BRIDGE CAST ONE
| Tip | Interfata Audio |
| Garantie | 24 |
| Iesire casti | 1 |
| Numar intrari | 3 |
| Numar iesiri | 2 |
| Rezolutie audio | 24 bit |
| Greutate | 275 g |
| Dimensiuni | 111 x 109 x 56 mm |
| Tip produs | Interfata/mixer audio pentru livestream si gaming |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip Conexiune | USB |
| Sample Rate | 96 kHz |
| Intrari de microfon | 1 |
| Intrari de linie | 2 |
| Intrari de instrument | Nu |
| Iesiri tip linie | 2 |
| Midi IN OUT | Nu |
Review-uri Roland BRIDGE CAST ONE