Niciun produs
Rode ReporterMicrofon dinamic ZD-044486 |
|
Rode Reporter
Reporter este un microfon dinamic ideal pentru interviuri sau prezentari.
Dispune de un raspuns in frecventa special adaptat pentru reproducerea vocii si un model polar omnidirectional, toate acestea oferind un sunet clar in aproape orice conditii.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Reporter este un microfon dinamic ideal pentru interviuri sau prezentari.
Dispune de un raspuns in frecventa special adaptat pentru reproducerea vocii si un model polar omnidirectional, toate acestea oferind un sunet clar in aproape orice conditii.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii mecanice
Continutul pachetului:
Specificatii Tehnice Rode Reporter
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 150 ohm |
| Banda de frecvente | 70 - 15000 Hz |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -56 dB |
| Greutate | 256 g |
| Dimensiuni | 272.5 x 41.5 x 41.5 mm |
| Tip produs | Microfon dinamic |
Review-uri Rode Reporter