Niciun produs
Rode NTG5 KitKit microfon shotgun super-cardioid ZD-042331 |
|
Rode NTG5 Kit
NTG5 este un microfon shotgun scurt, foarte usor, ideal pentru utilizarea in cele mai solicitante aplicatii de inregistrare.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 54 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
NTG5 este un microfon shotgun scurt, foarte usor, ideal pentru utilizarea in cele mai solicitante aplicatii de inregistrare.
Unitate de vanzare: bucata
Dispune de un design acustic cu porturi circulare care inlocuiesc sloturile liniare gasite in alte microfoane tip shotgun.
Oferă transparenta si un sunet natural, necolorat.
Vine intr-un kit complet de inregistrare: windscreen WS10, maner pistol PG2-R si alte accesorii.
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Rode NTG5 Kit
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Banda de frecvente | 20 Hz – 20 kHz |
| SPL maxim | 130 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -23.5 dB |
| Raport semnal-zgomot | 84 dB |
| Greutate | 300g |
| Dimensiuni | 203 x 19 mm |
| Tip produs | Kit microfon shotgun super-cardioid |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | microfon shotgun condenser supercardioid xlr mini jack 3.5mm jack mic aux camera video |
Review-uri Rode NTG5 Kit