Niciun produs
Rode NT-USB MiniMicrofon USB Podcast ZD-039601 |
|
|
3 Review(s)
(3 review-uri)
|
Rode NT-USB Mini
NT-USB Mini aduce pe biroul tau calitatea microfoanelor de studio Rode intr-un format compact, usor de folosit, cu conexiune USB si interfata audio integrata. Proiectat pentru a oferi un sunet clar, profesional, direct catre computer sau tableta, acesta este microfonul perfect pentru gaming, podcast, stream, conferinte web.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 10 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
NT-USB Mini aduce pe biroul tau calitatea microfoanelor de studio Rode intr-un format compact, usor de folosit, cu conexiune USB si interfata audio integrata. Proiectat pentru a oferi un sunet clar, profesional, direct catre computer sau tableta, acesta este microfonul perfect pentru gaming, podcast, stream, conferinte web.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
- Microfon Condenser, Cardioid
- Pop filtru integrat
- Nivel maxim presiune sonora: 121 dBA (@ 1% THD)
- Banda de frecvente: 20 - 20000 Hz
- Interfata integrata 24bit / 48 kHz cu conexiune USB-C
- Nu necesita drivere
- Iesire casti 3.5 mm stereo cu control de volum
- Comutator monitorizare fara latenta
- Alimentare USB
- Construit din otel cu dinisaj negru
- Baza magnetica detasabila
- Compatibil Windows si OSX
- Dimensiuni: 54.5 x 43.9 x 108.1 mm
- Greutate: 585 g
- Include cablu USB
Specificatii Tehnice Rode NT-USB Mini
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | USB |
| Conexiuni | USB-C |
| Microfon pentru | Podcast |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 585 g |
| Dimensiuni | 141.9 x 54.5 x 89.3 mm |
| Tip produs | Microfon USB Podcast |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | cardioid condenser usb-c podcast |
Review-uri Rode NT-USB Mini
Un microfon bun
Eu il folosesc pentru inregistrarea a diverse mesaje vocale/povestiri si pentru comunicarea pe Discord. Se aude impecabil!
Cel mai bun microfon tip condenser pe USB
Sunet foarte bogat, cald si clar. Am vazut atatea reviews si avand in sfarsit ocazia sa il testez, este exact ce voiam. Absolut superb microfon!
Daca nu ma credeti, cautati pe YouTube review-urile lui Podcastage, Curtis Judd si Think Media.
Un produs foarte bun
Un microfon foarte bun! Calitativ excelent pentru ceea ce am eu nevoie. Recomand!
P.S. Simplu de folosit de asemenea.