Niciun produs
Rode BroadcasterMicrofon condenser cu diafragma mare ZD-044525 |
|
Rode Broadcaster
Broadcaster este un microfon condenser premium cu diafragma mare, ideal pentru a oferi un sunet excelent in toate aplicatiile de broadcast.
Dispune de un pop filter intern pentru controlul plozivilor si un filtru high-pass de 75 Hz comutabil.Microfonul dispune de asemenenea un indicator „On-Air” situat pe corp, care poate fi conectat pentru activare externa prin functia „Channel On / Mute” regasita la multe console.
Daca nu este conectat la o consola sau switch, indicatorul va ramane aprins ori de cate ori microfonul este alimentat.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 44 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Broadcaster este un microfon condenser premium cu diafragma mare, ideal pentru a oferi un sunet excelent in toate aplicatiile de broadcast.
Dispune de un pop filter intern pentru controlul plozivilor si un filtru high-pass de 75 Hz comutabil.Microfonul dispune de asemenenea un indicator „On-Air” situat pe corp, care poate fi conectat pentru activare externa prin functia „Channel On / Mute” regasita la multe console.
Daca nu este conectat la o consola sau switch, indicatorul va ramane aprins ori de cate ori microfonul este alimentat.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii mecanice
Continutul pachetului:
Specificatii Tehnice Rode Broadcaster
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 40 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | P24 |
| SPL maxim | 128 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Microfon pentru | Broadcast |
| Greutate | 577 g |
| Dimensiuni | 167 x 50 x 65 mm |
| Tip produs | Microfon condenser cu diafragma mare |
Review-uri Rode Broadcaster