Niciun produs
RockBoard Chromatic Pedal TunerPedala tuner ZD-056258 |
|
RockBoard Chromatic Pedal Tuner
Pedala tuner cromatic true bypass cu incinta metalica rezistenta. Aceasta ofera o precizie de +/- 1 cent si dispune de functie de detune cu 3 setari (b / bb / bbb). Pedala se poate alimenta cu ajutorul unei baterii de 9V sau cu ajutorul alimentatorului optional. Dispune de asemenea de iesiri separate pentru acordare silentioasa sau auzibila.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Pedala tuner cromatic true bypass cu incinta metalica rezistenta. Aceasta ofera o precizie de +/- 1 cent si dispune de functie de detune cu 3 setari (b / bb / bbb). Pedala se poate alimenta cu ajutorul unei baterii de 9V sau cu ajutorul alimentatorului optional. Dispune de asemenea de iesiri separate pentru acordare silentioasa sau auzibila.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice RockBoard Chromatic Pedal Tuner
| Tip | Tuner |
| Iesire casti | Nu |
| Alimentare | Alimentator 9V |
| Display | Da |
| Chromatic | Da |
| Metronom integrat | Nu |
| Greutate | 300 g |
| Dimensiuni | 73 x 110 x 47 mm |
| Tip produs | Pedala tuner |
Review-uri RockBoard Chromatic Pedal Tuner