Niciun produs
Roadinger Special Mixer/CD Player Case 3/7/4UCase regie DJ ZD-07453 |
|
Roadinger Special Mixer/CD Player Case 3/7/4U
Flightcase regie sunetisti / DJ.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 23 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Acest flightcase este solutia profesionala pentru un DJ setup complet echipat. Acomodand de la sistemul PA, 1 cd player dublu, un mixer de 19" si o unitate de efecte, flightcase-ul are in sectiunea TOP 3U. Sectiunea FRONT poate inmagazina pana la 4U, iar in sectiunea SLANTED (inclinat) poate suporta pana la 7 U.
- capac frontal si dorsal detasabil, pentru un acces rapid si usor.
- cadre din profile de aluminiu de calitate foarte buna.
- coltare metalice rotunde.
- 2 x manere cauciucate, pentru grip mai bun.
- 5 incuietori tip butterfly.
- livrarea include si suruburile pentru sina.
Specificatii Tehnice Roadinger Special Mixer/CD Player Case 3/7/4U
| Flightcase pentru | Protectie echipamente audio |
| Dimensiuni exterioare | 545 x 625 x 420 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate maxima suportata | 25 kg |
| Top | 3 U |
| Slanted | 7 U |
| Front | 4U |
| Greutate | 16 kg |
| Tip produs | Case regie DJ |
Review-uri Roadinger Special Mixer/CD Player Case 3/7/4U