Niciun produs
Manley Reference SilverMicrofon de studio ZD-034193 |
|
Manley Reference Silver
Reference Silver este un microfon Condenser, avand caracteristici polare atat cardioid cat si omnidirectional, selectabile de la un buton.
- Inspirat de legendarul Sony C-7A.
- Capsula americana construita de David Josephson.
- Circuit imaginat de Manley, microfon cu ton cald si bogat.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 520 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Reference Silver este un microfon Condenser, avand caracteristici polare atat cardioid cat si omnidirectional, selectabile de la un buton.
- Inspirat de legendarul Sony C-7A.
- Capsula americana construita de David Josephson.
- Circuit imaginat de Manley, microfon cu ton cald si bogat.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Condenser
- Mono/Stereo: Mono
- Caracteristica polara: Cardioid, Omnidirectional (selectabil)
- Frecventa de raspuns: 10 - 30.000 Hz
- SPL maxim: 150 dB
- Sensibilitate: 7 mV/Pa
- Filtru low cut: 55 Hz
- Culoare: Argintiu
- Conector: cablu XLR in 6 pini la PSU, XLR in 3 pini de la PSU
- Greutate: 680 g
Specificatii Tehnice Manley Reference Silver
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Multi-pattern |
| Banda de frecvente | 10 - 30.000 Hz |
| SPL maxim | 150 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 7 mVPa |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 680 g |
| Tip produs | Microfon de studio |
Review-uri Manley Reference Silver