Niciun produs
Mackie CR8S-XBTSubwoofer activ ZD-048751 |
|
Mackie CR8S-XBT
CR8S-XBT este un subwoofer activ ce ofera un raspuns curat si definit al frecventelor joase. Acesta este ideal pentru monitorizare audio in studio, dar poate fi folosit si pentru auditie strict. Este conceput pentru a satisface cerințele muzicienilor moderni si creatorilor de conținut si ofera in acelasi timp conectivitate Bluetooth pentru streaming audio.
Unitate de vanzare: bucata
Acest produs nu mai face parte din oferta Zeedo sau nu se mai produce.
Nou
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 19 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
CR8S-XBT este un subwoofer activ ce ofera un raspuns curat si definit al frecventelor joase. Acesta este ideal pentru monitorizare audio in studio, dar poate fi folosit si pentru auditie strict. Este conceput pentru a satisface cerințele muzicienilor moderni si creatorilor de conținut si ofera in acelasi timp conectivitate Bluetooth pentru streaming audio.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Specificatii Tehnice Mackie CR8S-XBT
| Banda de frecvente | 35 Hz - 400 Hz |
| Culoare | Negru |
| Conectori intrare | Jack |
| Conectori iesire | Jack |
| SPL maxim | 112 dB |
| Greutate | 11.1 kg |
| Dimensiuni | 356 x 320 x 411 mm |
| Tip produs | Subwoofer activ |
| Video demonstrativ | Da |
| Difuzor (inchi) | 8 |
| Putere RMS (W) | 200 |
Review-uri Mackie CR8S-XBT