|
|
|
|
|
|
Niciun produs
LD Systems CWMS 52WBoxa de perete ZD-030361 |
|
LD Systems CWMS 52W
Pereche de boxe audio de perete potrivite pentru instalatii audio fixe in hoteluri, baruri si cafenele, sali de training si conferinta sau in centre comerciale LD Systems CWMS 52W cu putere de 30W.
Unitate de vanzare: bucata
Informatii produs:
Pereche de boxe audio de perete potrivite pentru instalatii audio fixe in hoteluri, baruri si cafenele, sali de training si conferinta sau in centre comerciale LD Systems CWMS 52W cu putere de 30W.
Unitate de vanzare: bucata
Setul de boxe audio LD Systems CWMS 52 se potriveste in locatiile fixe si ofera o putere de 30W. Boxa este echipata cu un woofer de 5.25 inchi si un tweeter de 1.2 inchi ce atinge o presiune acustica de pana la 88 dB la 1m.
Caracteristici:
- pereche boxe audio pentru instalatii in locatii fixe
- boxe audio pasive, necesita amplificator audio
- 2 cai, putere de 60W @ 8 Ohmi per pereche
- dimensiune woofer 5.25 inchi
- dimensiune tweeter 1.2 inchi
- impedanta 8 Ohmi
- raspuns in frecventa 80 - 20000 Hz
- dimensiuni 294 x 180 x 160 mm
- greutate 2.05 Kg / boxa
- culoare alba
Specificatii Tehnice LD Systems CWMS 52W
| Impedanta | Da |
| Banda de frecvente | 80 - 20000 Hz |
| Culoare | Alba |
| Greutate | 4.1 kg |
| Dimensiuni | 294 x 180 x 160 mm |
| Tip produs | Boxa de perete |
| Difuzor (inchi) | 5.25 |
| Putere maxima (W) cu impedanta | 30 |
| Tagline | boxa perete 5.25 inch alb |
Review-uri LD Systems CWMS 52W