Niciun produs
Hotone Tuner PressPedala volum ZD-050445 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Hotone Tuner Press
Hotone Tuner Press este o pedala multifunctionala ce poate fi utilizata ca pedala de volum, pedala de expresie, pedala buffer si tuner. Pedala include un footswitch ce produce feedback tactil si permite comutarea intre modul de pedala de expresie si control de volum. Ridicarea pedalei in modul de volum activeaza automat functia de acordare silentioasa. In plus, pedala include un display HD LCD, precum si un indicator de comutare, ce ofera o experienta de utilizare rapida, usoara si intuitiva.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 14 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Hotone Tuner Press este o pedala multifunctionala ce poate fi utilizata ca pedala de volum, pedala de expresie, pedala buffer si tuner. Pedala include un footswitch ce produce feedback tactil si permite comutarea intre modul de pedala de expresie si control de volum. Ridicarea pedalei in modul de volum activeaza automat functia de acordare silentioasa. In plus, pedala include un display HD LCD, precum si un indicator de comutare, ce ofera o experienta de utilizare rapida, usoara si intuitiva.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Hotone Tuner Press
| Tip | Tuner si Expresie |
| Alimentare | 9V |
| Greutate | 606 g |
| Dimensiuni | 81 x 162 x 61 mm |
| Tip produs | Pedala volum |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip Efect | Tuner si Expresie |
| Tagline | pedala chitara 9v |
Review-uri Hotone Tuner Press
Hotone Tuner Press
calitate exceptionala la un pret competitiv