Niciun produs
FOS Led Follow Spot 350Spot de urmarire ZD-055688 |
|
FOS Led Follow Spot 350
FOS Led Follow Spot 350 este un spot de urmarire profesional, ideal pentru scene mici si medii, cu un throw recomandat de pana la 60 m. Echipat cu o sursa LED alba de 350W, acesta are o putere de 24.000 lumeni si o durata de viata de aproximativ 50.000 h. Dispune de zoom motorizat 7°-13°, focus motorizat, roata de culori cu 7 filtre si o roata CTO cu 3 temperaturi de culoare (3200K, 4500K, 5600K). Integreaza controller si poate fi controlat si de la distanta prin DMX pe 7 canale. Consumul maxim este de 450W, are o greutate neta de 13 kg si dimensiuni de 860 x 315 x 295 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 236 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
FOS Led Follow Spot 350 este un spot de urmarire profesional, ideal pentru scene mici si medii, cu un throw recomandat de pana la 60 m. Echipat cu o sursa LED alba de 350W, acesta are o putere de 24.000 lumeni si o durata de viata de aproximativ 50.000 h. Dispune de zoom motorizat 7°-13°, focus motorizat, roata de culori cu 7 filtre si o roata CTO cu 3 temperaturi de culoare (3200K, 4500K, 5600K). Integreaza controller si poate fi controlat si de la distanta prin DMX pe 7 canale. Consumul maxim este de 450W, are o greutate neta de 13 kg si dimensiuni de 860 x 315 x 295 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Cerinte de alimentare / Caracteristici fizice:
Specificatii Tehnice FOS Led Follow Spot 350
| Tip | Spot de urmarire |
| Control | DMX |
| Consum electric | 450 W |
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 350W |
| Deschidere raza | 7 - 13 grade |
| Greutate | 13 kg |
| Dimensiuni | 860 x 315 x 295 mm |
| Tip produs | Spot de urmarire |
| Video demonstrativ | Da |
| Mix de culoare | White |
Review-uri FOS Led Follow Spot 350