Niciun produs
Beamz H2000Masina de ceata ZD-031451 |
|
Beamz H2000
Beamz H2000 este o masina de ceata compacta ce are o putere de 1700W si iesire continua potrivita in special in locurile unde exista un setup de lumini pentru o pronuntare accentuata a acestora.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 26 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Beamz H2000 este o masina de ceata compacta ce are o putere de 1700W si iesire continua potrivita in special in locurile unde exista un setup de lumini pentru o pronuntare accentuata a acestora.
Unitate de vanzare: bucata
Beamz H2000 este prevazuta cu un display digital LCD ce iti permite sa modifici functiile Stand-Alone sau DMX. Totodata, masina de ceata Beamz H2000 ofera viteza ajustabila a ventilatoarelor pentru a obtine efectele dorite.
Caracteristici masina de ceata Beamz H2000:
- masina de ceata ce functioneaza cu lichid obisnuit
- posibilitate de control DMX cu 2 canale
- posibilitate de control al iesirii de ceata si a vitezei ventilatoarelor
- iesire si viteza ajustabile si in modul Stand-Alone
- iesire continua, dupa timpul initial de incalzire
Specificatii Tehnice Beamz H2000
| Control DMX | Da |
| Numar canale DMX | 2 |
| Timp incalzire cuptor | 3 minute |
| Lichid de fum inclus | Nu |
| Greutate | 6.8 kg |
| Dimensiuni | 350 x 185 x 360 mm |
| Tip produs | Masina de ceata |
| Video demonstrativ | Da |
| Putere (W) | 1700 |
| Putere reala | 1700 W |
Review-uri Beamz H2000