Beamz FSM330 LED Follow Spot 200W cu TrepiedSpot de urmarire LED 200W ZD-058490 |
|
Beamz FSM330 LED Follow Spot 200W cu Trepied
Beamz FSM330 este un spot de urmarire cu sursa LED COB de 200W, unghi reglabil 7°-18° si iluminare 67.921 lx la 1 m. Echipamentul se poate controla manual sau prin DMX (5 canale) cu XLR 3 pini, dispune de un dimmer reglabil 0-100%, zoom si focus manual. Include roata de culori cu alb, rosu, verde, albastru, galben si portocaliu, precum si efect de stroboscop cu viteza ajustabila. Se alimenteaza la 100-240V prin conector P-Con. Pachetul contine stativ trepied si cablu de alimentare.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 54 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Beamz FSM330 este un spot de urmarire cu sursa LED COB de 200W, unghi reglabil 7°-18° si iluminare 67.921 lx la 1 m. Echipamentul se poate controla manual sau prin DMX (5 canale) cu XLR 3 pini, dispune de un dimmer reglabil 0-100%, zoom si focus manual. Include roata de culori cu alb, rosu, verde, albastru, galben si portocaliu, precum si efect de stroboscop cu viteza ajustabila. Se alimenteaza la 100-240V prin conector P-Con. Pachetul contine stativ trepied si cablu de alimentare.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
Specificatii Tehnice Beamz FSM330 LED Follow Spot 200W cu Trepied
| Tip | Spot de urmarire |
| Control | DMX |
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 200W |
| Culori | 6 + alb |
| Deschidere raza | 7 - 18 grade |
| Greutate | 11.9 kg |
| Dimensiuni | 650 x 270 x 330 mm |
| Tip produs | Spot de urmarire LED 200W |
| Mix de culoare | White |
Review-uri Beamz FSM330 LED Follow Spot 200W cu Trepied