|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Beamz Butterfly II LEDEfecte de lumini LED ZD-030317 |
|
|
6 Review(s)
(6 review-uri)
|
Beamz Butterfly II LED
Beamz Butterfly II este un efect de lumini de tip derby si este potrivita la evenimentele DJ-ilor mobili si in locatiile de evenimente unde tavanele sunt mici dar necesitatea unei lumini este necesara. Butterfly II este versiunea imbunatatita a modelului anterior, ce producea pana la 24 de raze in 6 culori diferite simultan (144 raze singulare). Cu Butterfly II beneficiezi de o cantitate dubla de raze rezultand 288 de raze singulare ce pot fi controlate cu telecomanda infrarosu inclusa.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 10 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Beamz Butterfly II este un efect de lumini de tip derby si este potrivita la evenimentele DJ-ilor mobili si in locatiile de evenimente unde tavanele sunt mici dar necesitatea unei lumini este necesara. Butterfly II este versiunea imbunatatita a modelului anterior, ce producea pana la 24 de raze in 6 culori diferite simultan (144 raze singulare). Cu Butterfly II beneficiezi de o cantitate dubla de raze rezultand 288 de raze singulare ce pot fi controlate cu telecomanda infrarosu inclusa.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici Beamz Butterfly II:
- numar mare de raze, pana la 288
- 6 x LED-uri de 3W RGBAWP (single color)
- telecomanda IR
- show-uri preprogramate
- poate fi activat in mod Sound cu sensibilitate ajustabila
- mod Auto cu viteza ajustabila
Functii telecomanda:
DMX - fara functie
Auto - pentru initierea programului auto
Sound - pentru initierea programului pe sunet
Speed - apasati butonul Speed, pe urma butoanele +/- pentru setarea vitezei
Black Out - pentru Pornit/Oprit
Flash - apasati butonul Flash, pe urma butoanele +/- pentru vitezei efectului strobo
Specificatii Tehnice Beamz Butterfly II LED
| Subcategorie | Efecte de lumini |
| Tip | Efecte de lumini LED |
| Garantie | 24 |
| Accesorii incluse | Telecomanda IR |
| Categorie Produs | Efecte de lumini |
| Consum electric | 20 W |
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 18 W |
| Control DMX | Nu |
| Control audio | Da |
| Mod auto | Da |
| Telecomanda inclusa | Da |
| Culori | RGBWAP |
| Gobo forme | Raze |
| Greutate | 1.8 kg |
| Dimensiuni | 270 x 230 x 210 mm |
| Tip produs | Efecte de lumini LED |
| Video demonstrativ | Da |
| Laser | Nu |
| Categorie Principala | Lumini |
| Subcategorie | Efecte de lumini |
Review-uri Beamz Butterfly II LED
Produs foarte bun
L-am luat pentru acasa, sa mai schimb atmosfera din cand in cand.
Are multe luminite, se misca frumos, culori misto.
Calitate buna a materialelor.
- scoate un sunet cand e pe Off (dat din telecomanda; poate trebuia lasat cateva minute si apoi se inchidea, dar nu stiu), insa eu il scot din priza mereu.
Excelent aparat.
Recomand
Butterfly
Mic, usor de manevrat. Destul de puternic pentru ce led are.
Mi-a fost livrat fara telecomanda.... dar, asta e...
Beamz Butterfly II LED
Exceptional
Pentru evenimente mici si medii
Este ok pentru evenimente mici si medii. Pentru sali mai mare recomand sa cumparati ceva mai puternic.
Culori frumoase, aparat compact, perfect pentru mobilitate.
5*
Super Ok … Îl recomand cu încredere