Niciun produs
Audix f2Microfon de instrument ZD-034001 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Audix f2
f2 este un microfon dinamic, de instrumente, oferind o calitate inalta intr-un pachet rentabil.
- Dedicat pentru live stage, studio, tobe, amplificatoare de chitara/bass, instrumente de suflat din alama etc.
- Caracteristica polara ce ajuta la izolarea instrumentului de sunetul ambiental venit din aceeasi incapere sau de la alt instrument de pe scena.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
f2 este un microfon dinamic, de instrumente, oferind o calitate inalta intr-un pachet rentabil.
- Dedicat pentru live stage, studio, tobe, amplificatoare de chitara/bass, instrumente de suflat din alama etc.
- Caracteristica polara ce ajuta la izolarea instrumentului de sunetul ambiental venit din aceeasi incapere sau de la alt instrument de pe scena.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Dinamic
- Frecventa de raspuns: 52 - 15.000 Hz
- Caracteristica polara: Hipercardioid
- Impedanta iesire: 580 ohm
- Sensibilitate: 2 mV / Pa @ 1k
- Tehnologie capsula: LM tip A
- SPL maxim: 139 dB
- Conector: XLR tata in 3 pini
- Material: Aliaj din zinc
- Finisaj negru
- Greutate: 247 g
Accesorii incluse:
1 x DCLIP (Nuca de microfon)
1 x P1 (husa microfon)
Specificatii Tehnice Audix f2
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 580 ohm |
| Banda de frecvente | 52 - 15.000 Hz |
| SPL maxim | 139 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | 2 mV Pa @ 1k |
| Greutate | 247 g |
| Tip produs | Microfon de instrument |
Review-uri Audix f2
Microfon tobe
Folosesc cu succes acest microfon pentru captare de bongos, sau tomuri si sunt multumit, nu este nevoie sa ajustezi prea mult PEQ