Niciun produs
Audix MicroHPMicrofon de instrument ZD-034022 |
|
Audix MicroHP
MicroHP este un microfon de instrument, dedicat pentru tobe si percutie in aplicatii profesionale de scena sau studio.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 24 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
MicroHP este un microfon de instrument, dedicat pentru tobe si percutie in aplicatii profesionale de scena sau studio.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Condenser
- Frecventa de raspuns: 40 - 20.000 Hz
- Caracteristica polara: Cardioid
- Impedanta: 250 ohm
- Sensibilitate: 6 mV / Pa @ 1k
- Nivel zgomot: 24 dB
- Raport semnal-zgomot: 70 dB
- SPL maxim: 140 dB
- Conector: mini 3 pini la XLR tata 3 pini
- Gooseneck: Otel flexibil
- Greutate: 47 g
Specificatii Tehnice Audix MicroHP
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 250 ohm |
| Banda de frecvente | 40 - 20.000 |
| SPL maxim | 140 dB |
| Sensibilitate | 6 mV Pa @ 1k |
| Raport semnal-zgomot | 70 dB |
| Greutate | 47 g |
| Tip produs | Microfon de instrument |
| Tobe si percutii | da |
| Recomandat tobe | percutii |
Review-uri Audix MicroHP