Angajam Lucrator Logistica.

Tip Job: Full Time;
Nivel de experienta: Entry-level;
Locatie: Showrom Zeedo - BD. Alexandru Ioan Cuza, 98A, Sector 1, Bucuresti.
Departament: Logistica

Profilul Candidatului:

  • Nivel de experienta: Entry-level, de preferat persoana tanara, la inceput de cariera si dornica de avansare. Experienta pe un post similar poate fi un avantaj dar nu este obligatorie.
  • Cunostiinte operare PC si Microsoft Office;
  • Conditie fizica buna
  • Permis conducere categoria B obligatoriu;
  • Persoana responsabila cu foarte mare atentie la detalii si capacitati bune de memorare,
  • Persoana cu dorinta de avansare si invatare continua
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa

Responsabilitati principale:

  • Receptionarea marfii de la firmele de curierat;
  • Predarea marfii catre firmele de curierat;
  • Depozitarea si gestiunea marfii in depozit cat si la rafturile din magazin;
  • Etichetarea produselor din magazin conform cerintelor;
  • Ambalarea coletelor si lipirea AWB-urilor pentru livrarea prin curier a comenzilor online;
  • Gestiunea produselor din depozit si magazin (cu ajutorul softului de gestiune);
  • Mentinerea ordinii in magazin, depozit si pe rafturi;

Beneficii:

  • Pachet salarial in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului;
  • Posibilitati reale de avansare alaturi de o echipa dinamica, intr-un mediu profesionist;
  • Training si formare in cadrul companiei;

PENTRU A APLICA LA ACEST JOB, VA RUGAM SA TRIMITETI UN CV LA ADRESA INFO@ZEEDOSHOP.RO, IN ATENTIA DEPARTAMENTULUI DE RESURSE UMANE, CU NUMELE JOB-ULUI PENTRU CARE APLICATI (EXEMPLU: LUCRATOR LOGISTICA).

Accept